Віза на возз'єднання сім'ї

- ДЛЯ ПЕРЕЇЗДУ БАТЬКІВ ЧОЛОВІКІВ АБО НЕПОЗНАЧНОЛІТНИХ ГРОМАДЯН ...

Близькі родичі, тобто прямі члени сім'ї, за законами ФРН мають повне право вимагати дозвіл для возз'єднання своєї сім'ї. Відкриття доцільної візи передбачає можливість запланованої імміграції до Німеччини.

Ключові візові документи

Дозвіл для возз'єднання сім'ї

FAMILIENNACHZUG ZU DEUTSCHEN § 28 - створює можливість переїзду до особи що у ФРН всім близьким членам його(ї) сім'ї, використовуючи своє становище. Якщо подружжя або неповнолітні діти мають абсолютно легальний статус для проживання, то шлюбні партнери або батьки можуть розраховувати на ґрунтовне звернення за потрібним становищем.

Відкриття візи необхідна частина процесу

VisacenterІмміграція за цією схемою зобов'язує кожного заявника виконувати всі умови, поставлені відповідними відомствами. Варто звернути увагу на те, що кожен окремий випадок індивідуальний, і повна підготовка можлива як з наявністю всіх необхідних документів так і з урахуванням нюансів коригувальних основний закон. Перетин кордону цільової держави з подальшою метою дозволяється якщо в закордонному паспорті вклеєна віза на возз'єднання сім'ї в Німеччині. Щоб її оформити, необхідно подати відповідну заяву з особистим відвідуванням консульського відділу. Тут кожен претендент має підготувати відносний до своєї поїздки візовий пакет.

Заодно з теоретичною інформацією наша агенція спеціалізується на здійсненні точної кваліфікованої підготовки документів на німецьку візу категорії - D, яка необхідна для возз'єднання з членами сім'ї, що проживають на території Німеччини.

У процесі підготовки ми складемо нормальний графік співпраці, який буде зручним для ймовірних клієнтів незалежно від регіону проживання в Україні. Комплекс послуг забезпечить безпомилкове оформлення анкети та супутніх формальностей, що стосуються цієї програми.

Необхідні для консульства документи

Додаткові положення

Посольство приймає українські свідоцтва з проставленим апостилем та сертифікованим перекладом. Нагадуємо, що конкретний список паспортів, свідоцтв або нотаріальних дозволів щодо віз на возз'єднання сім'ї складається лише персонально. Сторінка публікує загальні відомості на підставі питань, з якими стикається кожен претендент.

Коротко про співбесіду

Дуже важлива і нормативна процедура “інтерв'ю” у Консульському відділі відбувається одночасно з поданням документів, які приймаються співробітником візового відділу. Логічність оформленої заяви прямолінійно впливає перебіг спілкування у процесі співбесіди.

Дотримуючись загального розпорядку, доведеться дати кілька відповідей щодо питань сформованих співробітником консульського відділу до Вашої мети поїздки. Наприклад, можуть попросити надати інформацію про шлюбного партнера або інших родичів в усній формі.

На прийом краще завітати на півгодини раніше встановленого часу. Бо тих, що запізнилися, можуть не пропустити. Попередня система реєстрації дозволяє вибрати зручний для відвідування консульського відділу.

Що за цим відбуватиметься

Після закінчення співбесіди закордонний паспорт повертають заявнику. Це дозволяє не позбавляти себе поїздок за кордон протягом усього часу, протягом якого буде розглядатися візова заява. Дуже часто весь період до ухвалення очікуваного рішення може тривати від 12 до 16 тижнів. Для того щоб проставити візу, потрібно буде ще один раз прийти туди, де проводилася співбесіда. Захід відбувається вже без попередньої реєстрації.

Подані на візу для возз'єднання сім'ї та підписані ім'ям претендента документи, тільки після досконалої перевірки будуть надіслані на Bundesamt für Migration und Flüchtlinge. Це не фундаментальне але все ж таки серйозне державне і спеціалізоване відомство за системою проектів для комфортного розселення імігрантів, що іммігрують на законних підставах. Дотримуючись правил організаційного регламенту, BAMF затверджує об'єктивну резолюцію, потім інформує про своє рішення посольство в Україні. Слідом за всіма процедурами здобувач отримує відповідь на електронну пошту або по телефону.

Як оцінити ступінь претенденції

Сказати виразно про те, які засоби або тактика спрогнозують очікуваний результат неможливо. В основному законі існує кілька доступних форм реалізації поставленого завдання. Наприклад факт існування матеріального стану який завжди обнадеживает виграшне закінчення справи. Порівняно абсолютних норм тут відсутні різні винятки. Якщо електронною поштою або телефоном новина сповістить Вас вдалим рішенням, відразу виникне необхідність у врегулюванні умовних факторів на території, що приймається.

Традиційно в міру відносності від способу возз'єднання сім'ї, можливо, буде потрібна додаткова, коригуюча юридична підготовка. Але це буде потрібно на отримання громадянства ФРН. І всі поточні питання потраплять у поле юрисдикції місцевих відповідних імміграційних відомств Німеччини. Інформація, яка буде затребувана для прогнозування подальших етапів процесу, надається відкрито без мимохідних перешкод, обумовленими чиновниками державних служб.