Візи пізнім переселенцям

- ПІДГОТОВКА ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ КОНСУЛЬСЬКИХ ПРОЦЕДУР ...

Основа підготовки

Формальності

Як правило, у даної категорії імігрантів зазвичай проблем не виникає. У міру отримання відповідного статусу майже одночасно порушуються питання щодо оформлення відповідної візи. Тут, як і в інших випадках, буде потрібно точний список умов з усіма формальностями.

Bundes migrationСтандартний візовий пакет, як і в інших випадках, важлива деталь цілого процесу. Пізні переселенці на співбесіді повинні будуть надати (закордонний чинний паспорт, власноруч підписану анкету, максимально свіжі фотографії та медичну страховку), а вже повний перелік точно відрізнятиметься в міру залежності від параграфа, сімейного стану та віку заявника. Комплекс допоміжних послуг нашого агентства надає початкову консультацію. Організація, що сприяє, і пріоритетне об'єднання всіх елементів даного напрямку забезпечить необхідною інформацією кожного здобувача. Тут крім загальних деталей індивідуальна сторона справи також важливий пункт.

Перелік основних документів переселенця

Для неповнолітніх дітей знадобляться апостилізовані та переведені свідоцтва про народження або інші документи, що підтверджують право опікунства.

Все, що потрібно для відкриття візи, можна буде позначити тільки на підставі особливостей. Заява складається детально розглядаючи мету поїздки. Віза для пізніх переселенців до Німеччини потребує уважної підготовки. Можливо, допомога для проходження підготовчих процедур буде Вам корисною. У такому разі ми зуміємо надати спеціалізовану підтримку при оформленні Вашої заяви.

Параграфи що підтверджують положення

§.4 - показує статус "основного" пізнього переселенця при переїзді на ПМП, що є першим доказом. Його може отримати прямий представник німецької національності згідно з § 4, за основним законодавством. З таким параграфом надається можливість оформлення громадянства ФРН за прискореною процедурою. Ще однією перевагою четвертого пункту є те, що трудовий стаж, який був накопичений в Україні, буде вважатися при нарахуванні пенсії.

§.7 - підтверджує законне право під час оформлення близьких членів сім'ї основного іммігранта. Для подружжя(а) які прожили спільно в офіційному шлюбі більше трьох років, надається можливість переїзду згідно з §.7. Докладніше кажучи це означає, що пенсійні накопичення у ФРН для тих, хто переїхав на підставі цього параграфу, доведеться заробляти без перерахунку. Також § 7 підходить для дітей попереднього заявника.

§.8 - призначений для інших родичів для одержання ПМП після переїзду. Якщо ж одруження з іммігрантом, що потрапляє під §.4, відбулося менше трьох років тому, переселення самого заявника здійснюється за §.8. Цей пункт надає можливість лише в отриманні посвідки на проживання без права на присвоєння громадянства.

Кожен хто вважається родинним нащадком громадянина Німеччини, має можливість на отримання ПМП для себе та своєї сім'ї в країні спадкового походження.

Деталі

Деякі претенденти, що потрапили під сьомий пункт, мають легітимний спосіб перереєстрації на четвертий. Такі формальності пов'язуються з тим, що подружжя, не чекаючи отримання основного статусу, виїжджає до ФРН за сьомим параграфом, і за місцем проживання в Німеччині вже має можливість на офіційну процедуру перереєстрації.

Дане положення видається після подання заяви в Федеральне адміністративне відомство де і відбувається перевірка на те, що дійсно варто приймати і розглядати надалі запит претендента. Якщо прийнято задовільне рішення, для заявника відкривається легальний спосіб переїзду до ФРН із правом працевлаштування.

Більш точна інформація щодо детального опису для шукачів, що цікавляться, буде доступна в спеціалізованих відомствах у справах іноземців на території Німеччини.

Допоміжні організації

Центральна міграційна довідкова служба за відповідним законодавством:

Frankenstr. 210, | 90461 Nürnberg.

Консультаційні центри для дорослих мігрантів (MBE):

Frankenstr. 210, | 90461 Nürnberg.

Консультаційні центри для молоді (JMD):

Wagenburgstr. 26-28, | 70184 Stuttgart.

Ми зможемо надати лише консультаційні та супровідні послуги для оформлення та підготовки до відвідування консульського відділу ФРН у Києві.