Віза до Німеччини для студентів

- ДЛЯ НАВЧАННЯ В НІМЕЧЧИНІ ПОНАД ТРЬОХ МІСЯЦІВ ...

Незалежно від ступеня та рівня освітніх закладів ФРН, студентам з України для навчання на території Німеччини необхідно відкривати відповідну візу. У випадку, коли планується період навчання менше ніж 90 днів, студентська віза до Німеччини не потрібна.

У більшості випадків, відкриття візи до Німеччини для студентів потребує точної підготовки. Деякі документи з переліку для вступу до ВНЗ, необхідно надати до консульського відділу посольства ФРН в Україні. Залежно від навчального закладу, віку заявника, періоду поїздки, кількості звернень до візового відділу Німеччини, терміни очікування на видачу візи для студентів можуть бути досить великими.

Документи для студентської візи

У кожного заявника, візова підготовка може дуже відрізнятися. Залежно від встановлених вимог ВНЗ Німеччини, попередньої освіти та віку студента, перелік документів складається завжди індивідуально. Також є перелік загальних документів.

Докладніше про фінансування

Сума фінансових коштів для студентів, які проживають у Німеччині, на момент написання статті виходить 10.332 євро на рік, тобто 861 євро на один місяць. Ми рекомендуємо уточнювати цю суму коштів кожен раз, на актуальний період поїздки з метою навчання в Німеччині.

На отримання візи до Німеччини для студентів, а також проживання на території ФРН достатньо вибрати та оформити тільки один варіант. Який саме спосіб підтвердження фінансування підійде, завжди потрібно уточнювати у ВНЗ та консульському відділі посольства Німеччини в Україні.

Консульські документи для студентів

Крім допуску та дозволу на допуск до німецького ВНЗ, також знадобляться й інші документи, які обов'язково мають бути у комплекті візового пакета. Вся документація, яка вимагається додатково, має бути оформлена не менш коректно ніж німецька половина візової заяви.

Для кожної окремої візової заяви список документів, що оформляється на відкриття студентської візи, складається на багато докладніше. На сторінці надано лише загальний перелік документів.

StudentenЗдобувач зобов'язаний надати вичерпну інформацію. Основа правильної заяви на візу має бути логічною та зрозумілою. Окрім запрошення та допуску з навчального закладу, можливо, потрібно надати додаткові документи з німецької сторони. Залежно від статусу ВНЗ та тривалості навчання період розгляду в консульстві Ваших документів може бути різним. Детальну інформацію, про оформлення національної візи до Німеччини, можна отримати за консультаційних послуг нашої агенції. Візова підготовка має збігатися з усіма вимогами візового відділу посольства Німеччини в Україні.

Інші візи на навчання у ФРН

Окрім студентської візи, існують і додаткові візи до Німеччини для навчання. Враховуючи різні форми напряму здобуття знань у ФРН, для кожного випадку видаються відповідні візи, з наявністю яких допускається тривале перебування у Німеччині.

Студентська віза до Німеччини, є дозвільним в'їзним документом, наявність якого забезпечує студентів з третіх країн правом для довготривалого перебування в країні, що дозволяє в'їзд з метою проведення тривалої освіти та отримання практичних знань.

Візові процедури

Щоб відвідати консульський відділ ФРН, заявник має виконати кілька формальних процедур. Починаючи з вибору попередньої дати співбесіди, всі кроки розписуються відповідно до інструкцій заздалегідь складених консульським відділом Німеччини.

Часто, для подання своїх документів на відкриття студентської візи, необхідно враховувати чергу, що складається з таких самих заявників. Попередній запис на співбесіду (здачу документів), дозволяє вибрати зручний для себе день, і без натовпів і галасливих черг прийти на співбесіду, потім лише за кілька хвилин подати свою візову заяву на розгляд. У день вибраний для проходження співбесіди, краще прийти за пів години до встановленого часу.

Також, формат документів має відповідати всім візовим вимогам. Крім правильного збору заяви на студентську візу, додатково знадобляться переклади деяких документів за проставленням штампу апостиль. Виконання цих процедур має відповідати важливим умовам, які обов'язково мають враховуватись. При оформленні візових документів можуть виникати спірні питання та невизначеність, за вирішенням яких у нас можна отримати послуги для коректного проходження співбесіди та подання візових документів до консульського відділу Німеччини.