Шенгенська віза до Німеччини

- ОФОРМЛЕННЯ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ І ГРОМАДЯН СНД ...

Необхідний аргумент

Подорожі або інші короткострокові наміри, щоб відвідати Євросоюз, дозволено максимум на 90 днів у півріччі. Проїзд до Німеччини для громадян СНД та мешканців інших третіх країн, можливий лише з чинною шенгенською візою. Оформляється такий документ, у консульському відділі посольства ФРН в Україні.

Наші пропозиції

Якщо потрібно виїзд до Німеччини для громадян СНД, або громадян з інших третіх країн, ми оформимо анкету, страховку, зробимо фото, та запишемо на співбесіду. Всю детальну інформацію про візову підтримку можуть надати наші менеджери.

Прийом іноземних заявників

Загалом правила на підставі яких видаються шенгенські візи, мають загальні підстави. Незалежно від національності та країни в якій планується відвідування посольства, претендент повинен переконати консульських співробітників у тому, що він без жодних сумнівів своєчасно покине межі кордонів Євросоюзу.

Німеччина це Європейська країна, і володар німецької шенгенської візи може дозволити собі проїзд майже по всій території ЄС. Щоб отримати таку можливість, необхідно зібрати єдиним пакетом потрібні документи і надати їх на розгляд до консульського відділу. Тут для заявників діють встановлені правила, із якими кожному доводиться ознайомитись.

Важливо враховувати мету поїздки

Вище перерахований список складений у полі лише загальних вимог посольства ФРН. У кожного здобувача зміст заяви що подається, можуть доповнити різні документи. Наприклад, підтвердити рівень соціальних зв'язків із місцем постійного проживання, кожен може лише індивідуальним способом.

Шенгенська віза для громадян третіх країн під час відкриття вимагає виконання встановленого порядку для відвідування ППВА Німеччини. Всі відповіді на запитання включені до консультаційного, попереднього етапу підготовки до відкриття шенгену з нашим агентством. При необхідності ми надамо точні вимоги до поїздки.

Пояснення

ППВА Німеччини, це німецький Пункт Прийому Візових Анкет (скорочено ППВА). Це Візовий Центр Німеччини, який має від імені Посольства Німеччини повноваження на обмежене виконання візових процедур на території України.

Дактилоскопія

Процедура, яка зобов'язує здати свої біометричні дані кожного, хто вперше планує відвідати шенгенську територію. На дітей яким ще не виповнилося 12 років, дане правило не поширюється.

Зобов'язання

У процесі виконання підготовчих вимог, як Українцям, так і громадянам інших країн, можливо буде потрібна більш компетентна консультація для відвідування Німеччини. При необхідності ми прояснимо необхідну програму для Вашої поїздки та оформимо всі потрібні анкети та формуляри. Все, що містить наш супровідний сервіс, регулюється та надається щодо правил, що встановлюються посольством ФРН в Україні.