Закордонний паспорт у Києві

- ДЛЯ ЗАЯВНИКІВ З БУДЬ-ЯКИХ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ ...

Переваги

На сьогодні, за наявності закордонного паспорта з біометричними даними людини, можна без особливих труднощів переїжджати через кордони Євросоюзу за правилами безвіз. Нині, дотримуючись поставлених умов кожен охочий має можливість, отримати необхідний документ у терміновий спосіб.

Допомога в оформленні

Наша агенція, пропонує послуги для заявників, яким потрібне термінове оформлення закордонного паспорта в Києві. Ми готові надати та здійснити оформлення закордонного паспорта, на підставі всіх офіційних процедур.

Особливості підготовки

В органах ДМС, умови приймання документів від заявника можуть відрізнятися. Для мешканців з окупованих територій Донбасу та Автономної Республіки Крим, діють додаткові вимоги, до процесу видачі закордонного паспорта. Враховуючи своєчасні обставини в Україні, ми надамо актуальну та докладну консультацію з усіх формальних питань пов'язаних з оформленням закордонного паспорта.

Наші послуги, відповідають усім правилам роботи міграційної служби України. Щоб терміново зробити закордонний паспорт у Києві, потрібна особиста присутність усіх заявників, які вже досягли дванадцятирічного віку. До шістнадцяти років, приймання заяв допускається тільки при супроводі одного або двох батьків. Скористатися оформленням на підставах передбачених для повнолітніх громадян, можуть усі заявники, яким виповнилося 16 років.

Замовляючи паспорт на дитину, яка ще не досягла дванадцятирічного віку, потрібно підготувати фотографію розміром 10 Х 15 см.

Увага!

Для мешканців з окупованих територій, точна інформація щодо оформлення закордонного паспорта не публікується. У кожному окремому випадку, умови можуть бути різні. До подання заяви в міграційну службу, ми надамо детальну інформацію щодо кожної заяви.

Додатково

Щоб терміново оформити закордонний паспорт у Києві з метою заміни, за втратою, або крадіжкою, в залежності від ситуації потрібно надати додаткові документи.

Кожен окремий пакет документів, який готується на кожного окремого заявника, повинен зображати точну інформацію. Прізвище заявника має вказуватися вірогідно та без помилок, на кожній довідці або іншому документі. Інакше, як у практиці здебільшого, існує ризик відмови у прийнятті документів.

Процедури приймання

Особиста присутність у ДМС, потрібна для здачі біометричних даних. Біометричні дані включають у своє розуміння цифрове фото, та сканування відбитків вказівних пальців, з обох рук. Якщо ділянки призначені до дактилоскопії подряпані (навіть злегка), то співробітник ДМС може перенести прийняття документів на інший не встановлений день. Фотографії для дорослих робляться відразу під час подачі. В інших випадках, за нормою для неповнолітніх, знімки заготовляються окремо, передбаченим форматом обов'язково на матовому папері. У кожному випадку, підготовка може мати невеликі відмінності. Тому перед відвідуванням уповноважених відомств, краще звернути увагу та уточнити всі вимоги, що існують у рамках функціонування правил ДМС України.