Віза до Німеччини для моряків

- ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ НА СУДНІ ВНУТРІШНІХ ВОД ФРН ...

Оформлення візових документів

Підготовка необхідних візових документів, та відкриття німецької візи для моряків, потрібні у разі працевлаштування моряка на судні внутрішніх вод Німеччини. Документи що підтверджують морську діяльність, є основою візової заяви.

Також слід враховувати перелік додаткових документів, які обов'язково будуть необхідні для коректної комплектації візового пакета. На момент звернення до консульського відділу посольства Німеччини за візою, потрібно мати на руках повноцінну візову заяву.

Ознайомитись з додатковою інформацією, щодо відкриття тривалих віз до Німеччини, можна тут. Згідно з матеріалами сторінки, для здійснення коректної візової підготовки, Ви можете скористатися послугами нашої агенції.

Документи для візи морякам

Список документів який тут надано, крім візової формальності стосується також документального підтвердження професійної діяльності моряка. Віза до Німеччини для моряків видається консульством ФРН, співробітники якого мають право вимагати додаткові документи.

Примітка щодо контракту

Договір (контракт), який оформляється на візу морякам, повинен інформативно плюс зрозуміло зображати суть взаємовідносин між здобувачем та стороною що запрошує (насиченіше ніж описано вище). Також слід знати про те, що власники візи після в'їзду до Німеччини повинні виконувати роботу, умови оплати якої відповідають звичайним місцевим умовам оплати відповідних німецьких робітників. Залежно від команди та професії зазначеної договором, перерахований вище перелік вимог може мати особливі доповнення.

Інформація щодо документів

Наявність перерахованих документів буде надано до консульського відділу посольства Німеччини в Україні, для розгляду та прийняття рішення про видачу візи. Незалежно від того, подавалися документи до візового центру або консульського відділу, всі документи розглядатиме лише консульський (візовий) відділ.

Консульські документи для моряків

Кожна візова заява оформляється разом із загальними консульськими документами. Оформлення консульських бланків та підготовка фотографій, завжди здійснюється з урахуванням вимог візового відділу.

Візові вимоги для моряків

Моряки з України, які мають намір працювати на судні внутрішніх вод Німеччини, зобов'язані відкривати відповідну візу. Це стосується всіх, хто виїжджає з метою роботи на судні. Працевлаштовані німецькою стороною моряки, які планують перебування в Німеччині менш як 90 днів у півріччі, також зобов'язані відкривати необхідну візу.

Безвіз для моряків

В'їхати до Німеччини та перебувати на її території до 3 місяців протягом року без наявності візи можуть члени екіпажів суден внутрішніх вод, якщо вони працюють на судні, що експлуатується на річці Дунай підприємством з головним офісом за кордоном. При цьому моряки повинні бути занесені до списку екіпажу цього судна, і мати посвідчення моряка внутрішнього судноплавства (наприклад, посвідчення моряка Дунаю).

Додаткова інформація

Реальна можливість надається українським морякам, працевлаштуватися на судні Німеччини чи іншої країни. Офіційна політика різних Федеральних агентств, надає при цьому легальні методи. Тим самим створюючи практичні цілі, отже, і дії у громадян, які бажають працевлаштуватися у ФРН. Просування такого питання створює формат, де не оминути встановлені, консульські питання.

Ґрунтовна мета

BinnenschifferЦілеспрямована ідея є підставою довгострокового перебування. У рамках цієї перспективи обов'язковим порядком потрібно виконати розпорядження візового відділу посольства ФРН у Києві. Все це створює необхідні умови, щоб успішно пройти співбесіду. Виконавши встановлені вимоги, охочі зможуть здійснити поставлену мету поїздки. Віза до моряків з України оформляється на підставі низки офіційних положень.

Наявні вимоги

Кожен візовий заявник має підготувати правильний пакет необхідних документів. Морських професій існує достатньо, так само як і документів, що підтверджують професійну діяльність. Належна проінформованість разом із підтвердженням професії моряка, додасть плюсів за ключовими візовими нюансами. На співбесіді всю усну інформацію бажано підтверджувати різними сертифікатами, посвідченнями або іншими документами. Співробітники консульства можуть і не вимагати деяких документів, проте справжня, додаткова документація нікому ще не заважала успішно пройти співбесіду в консульстві Німеччини.