Навчання в Німеччині для українців

- ПРОГРАМИ ТА ПІДГОТОВЧІ УМОВИ ...

Що захоплює?

Різноманітна специфікація факультетів чинних ВНЗ Німеччини, підвищує рівень прагнення молодого покоління до отримання диплома в Німеччині з різних спеціальностей. Більшість авторитетних інститутів, використовують Болонський порядок навчання з метою кредитних перезаліків. Така схема дозволяє перервати навчання у себе на батьківщині, і продовжити його на повноправних правах у навчальному закладі ФРН.

Форми та термін навчання

Форми навчання (детальніше)

Складений порядок роботи вищих шкіл та університетів, обов'язково визначить системний підхід до запланованого навчання від абітурієнтів. Навчання в Німеччині, можливе як з самостійною підготовкою, так і за допомогою спеціалізованих курсів. Усі перелічені види навчання передбачають підготовчі програми.

МВА – порівняно новий напрямок вищої освіти. Його тривалість розраховується на навчальний проміжок терміном від 10 до 18 місяців. Залежно від того, чи державна це установа чи приватна, її викладацький проєкт майже завжди трохи змінюється.

Бакалавріат – отримати відповідний ступінь можна як в урядових університетах, так і в приватних ВНЗ та професійних академіях, які акредитовані державним міністерством освіти. Тривалість навчальної схеми має єдину тривалість повного курсу в три роки. Щоб закінчити курс, необхідно підготувати бакалаврську роботу та надати її екзаменаційній комісії. Після закінчення програми, отриманий атестат легко приймається іншими освітніми установами при вступі.

Неподільна магістратура – напрямок визначає тривалість навчання. Зазвичай повноцінний курс триває до 12 семестрів. Вартість навчання має переважний діапазон. Іноді є обов'язковим за деяких напрямків. Широке поширення цієї програми дає масу переваг.

Магістратура – загальний період проходження відповідних курсів, зазвичай триває від одного до двох років. Заявлена для придбання спеціальність, визначає точний термін занять. Порядок зарахування передбачає проходження мовних тестів, та підтвердження наявності високих позначок від попередніх ВНЗ з пріоритетних дисциплін. Проте кожен навчальний заклад, може вимагати виконання саме своїх умов від абітурієнта, під час вступу.

Докторантура – система PhD, серйозна програма. Тут потрібно докласти набагато більше зусиль, щоб досягти бажаних результатів. Порядок оформлення краще починати за рік, так все набагато зрозуміліше. Рік навчання поділяється на два семестри. Найголовніше це пошук професора.

Постдипломні програми – після завершення таких занять видається кваліфікований диплом, який знадобиться при прийнятті на роботу (іноді оцінюється набагато вище, ніж звичайний диплом). Отримати його можна в спеціалізованих школах за допомогою яких, більшість абітурієнтів обточують свої професійні знання. Максимальний цикл що складається з повноцінних уроків у такій школі, може мати тривалість від трьох до чотирьох семестрів. Прийняття можливе під час виконання обов'язкових умов, одна з яких вимагає підтвердити кваліфікацію магістра або бакалавра.

Загальні вимоги для українців

Для абітурієнтів з України, навчання в Німеччині вимагатиме серйознішого підходу до його здійснення. Більшість державних ВНЗ Німеччини надають навчання безплатно. На безплатній основі витрати можуть становити адміністративні збори, проживання, та візові питання. Проте формальні умови скрізь приблизно ті самі.

За законами Німеччини, студенти з України не можуть одразу після школи бути прийнятими на навчання. Потрібний додатковий рік навчання. Добрати цей рік навчання можна у навчальному закладі в Україні, або компенсувати підготовчими курсами у ФРН, які поділяються на певні галузі.

Відгуки більшості студентів підтверджують факт про те, що Німеччина шанобливо оцінює добровільний людський потенціал. Протягом тривалого періоду, функціонують чимало як безплатних, так і платних форм навчання. Переваги дані навчанням на території ФРН незалежно від ВНЗ майже однакові. Витрачені бюджети завжди виправдовують потенційні знання у перспективних сферах, та свободі вибору працевлаштування в цивілізованій країні Європи.