Національна віза до Німеччини

- ДЛЯ ПЕРЕБУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ НІМЕЧЧИНИ ПОНАД 90 ДНІВ ПІДРЯД ...

Навіщо потрібна національна віза

Довгострокова присутність іноземців на території ФРН, можлива лише за наявністю законних підстав, які дозволяють легальне проживання. Національна віза є первинним для в'їзду до Німеччини документом, володарі якого мають бездоганне право на тривале перебування в країні, з імміграційними або іншими намірами.

Послуги для національних віз

Однією з вимог від посольства Німеччини до заявника, є співбесіда при подачі своїх документів з особистою присутністю. Співбесіду необхідно проходити в одному з представництв ФРН, а саме, у посольстві, або візовому центрі, або консульстві. З нашими послугами, Ви зможете швидше та точніше підготуватися до співбесіди та отриманню національної візи.

Переваги візової підтримки

Зручний графік надання наших послуг, допоможе заповнити візову анкету та виконати контрольну перевірку візової заяви, протягом одного робочого дня. Якщо знадобиться, отримаємо Ваш паспорт з посольства Німеччини, та відправимо за необхідною адресою. Ви зберете та укомплектуєте Ваші документи в найкоротші терміни.

Оформлення національної візи

Виконання умов німецького посольства, це важливий і дуже значний процес. Усі елементи встановлених вимог, мають різноманітний сенс залежно від мети подорожі до Німеччини. Для успішного завершення справи, необхідно звернути увагу на деякі положення.

Здійснення цілей

Незважаючи на різноманітність поїздки територіальними землями Німеччини, у кожного здобувача є одна необхідна ґрунтовність. Коли намір перебування збігається з імміграційними перспективами, тоді буде потрібна відкрита національна віза (категорії D), для реалізації своїх завдань у Німеччині. Видається на підставі умов поставлених уповноваженим відділом посольства у Києві.

Традиційна перспектива

Після оформлення, її власник користуючись законними підставами може довго проживати у Німеччині, і користуватися обраними юридичними національними нормами. Оскільки за необхідних обставин досить часто виконуючи подальші дії, отримує дозвіл на проживання. Водночас дозволяється перебувати з різних причин в інших країнах Євросоюзу до 90 днів у кожному півріччі.

Тривале перебування українців за кордоном, розкриває претенденту список умовних формальностей. Сьогодні, щоб зібрати потрібні документи для оформлення національної візи, консульський відділ Німеччини встановлює регламент приймання претендентів. Залежно від підстави її видачі, вибирається актуальний спосіб підготовки самого заявника, оскільки процес зачіпає національні порядки держави.

Перелік умов посольства ФРН

Робота німецьких представництв в Україні обслуговує велику кількість відвідувачів. З метою досягнення взаємної співпраці за інтересами, складено низку умов, за допомогою яких співробітники та заявники ведуть діалог дисциплінованим форматом.

Додатково слід врахувати період обробки прийнятих заяв, з моменту приймання консульською службою. Офіційно встановлений термін може тривати від 8 до 15 тижнів та більше. У деяких випадках можна вільно дізнатися, як отримати національну візу без зайвих очікувань. Для цього потрібно уважно вивчити формальний бік своєї поїздки до Німеччини.

Крім вищесказаного, слід приділити увагу додатковим нюансам, за допомогою яких скорочується ризик та відмова реєстрації Вашого звернення.

Виконання лише двох правил допоможуть уникнути плутанини та скоротити тривалість своєї співбесіди. Співробітники консульських служб позитивно реагують на пунктуальних заявників та відповідають взаємністю.

Для оформлення та правильного складу своїх документів слід розглядати кожен окремий нюанс. Доцільно варто визначити всі особливі відмінності отримання національної візи залежно від приводу запланованої поїздки до Німеччини. При цьому існує загальний список вимог, які будуть потрібні кожній заяві.

Основний перелік документів

Збір та правильна комплектація довідок та інших документів – це ретельна процедура. Щоб уникнути помилки, краще займатися даним питанням заздалегідь. Далі Ви можете ознайомитися з ключовими рекомендаціями щодо наступної теми.

Закордонний паспорт - у актуальному стані з наявністю вільних сторінок. Як мінімум має бути два чисті розвороти для марки національної візи та прикордонних позначок, штампів. Також обов'язково повинен бути шестимісячний запас терміну придатності, від дати закінчення поїздки, що запитується.

Інші закордонні паспорти - якщо такі є. Тобто як чинні, так і з закінченим періодом дії. До того ж необхідно буде пред'явити копії всіх інформаційних сторінок. Вони потрібні лише для перегляду історії попередніх поїздок.

Три кольорові фотографії - найбільш свіжі, не старші трьох місяців з моменту знімання. Приймаються розміром 35*45см паспортного масштабу. Фотографії мають бути ідентичними, без головного убору, окулярів, і лише на білому тлі.

Консульська анкета - оформляється по два екземпляри на одного заявника. Інформація бажано прописується німецькою мовою. Формуляри повинні безпомилково зображати потрібну інформацію. Підписується особисто заявником.

Заснування поїздки - тут потрібно підготувати офіційну аргументацію таким чином, щоб підтвердити мету поїздки. Сюди можуть підійти: (трудові угоди, наприклад, оплата або листування з місцем навчання, майбутньої роботи тощо).

Додаткові довідки - від боку заявника можуть попросити: (банківські виписки, що розкривають наявність фінансових коштів з розрахунком достатнього покриття поїздки, довідки з роботи, навчання, податкової, трудові книжки тощо).

Поліс медичного страхування - призначений для громадян які виїжджають за кордон, з покриттям 30000 євро, та перевірений системою акредитації. Поліс виписується з повним обліком усієї кількості днів перебування за кордоном.

Крім перерахованого вище

Більша певна інформація складається індивідуально для кожного окремого випадку. Після оформлення (готовий візовий грамотно сформований пакет) приймається співробітником посольства у заявника. Індивідуальна присутність обов'язкова на момент подання попередньо зібраних документів. Діти віком до 12 років, також мають з'явитися на приймання чи видачу паспорта.

Термін у консульство Німеччини

Щоб потрапити на співбесіду, знадобиться пройти online реєстрацію на інтернет ресурсі посольства. Тут треба вибрати за календарем свою дату та зафіксувати термін. Після чого запис потрібно видрукувати, потім прикласти до анкети.

Німецькі відомства шанобливо сприймають відповідальність кожного заявника. Тому перш ніж оформити національну візу з метою відвідування Німеччини, претенденту надають основне поняття процесу. На сайті посольства можна ознайомитись з основним матеріалом для підготовчих процедур.

На додаток до інформації

Візовий упорядкований процес майже не відрізняється від підготовки для проїзду шенгеном, але все-таки вимагає більш ретельної підготовки. Підготовлені заяви на відкриття національної візи приймаються уповноваженим департаментом Посольства Німеччини у місті Києві. При цьому потрібна персональна присутність заявника. У призначений день співбесіди суворо потрібно приходити у вказаний час без запізнень. В протилежній ситуації звернення за дозволом для поїздки до Німеччини працівниками служби на розгляд не приймається.

Ми готові запропонувати Вам насичений список актуальних послуг. Відповідні правила щодо документів для оформлення національної візи, це інтерес кожного, хто виїжджає до Німеччини, і враховуються на всіх супутніх етапах. Якщо є питання (як отримати підготовчу підтримку), Ви можете розраховувати на силу нашого накопиченого досвіду. Водночас отримати коректний візовий сервіс. Виконати завдання посольства не так просто. Важливо зрозуміти правильно систему підготовки, тобто як оформити свою справу. Наші співробітники допоможуть ознайомитися з усіма передбаченими умовами Вашої поїздки. Далі разом приступимо до дій щодо зіставлених з метою Вашого візиту до Німеччини.