ПМП у Німеччині (огляд)

- ДОЗВІЛ НА ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ В НІМЕЧЧИНІ ...

Niederlassungserlaubnis (aufenthaltstitel - unbefristet)

Документ, що підтверджує дозвіл на постійне проживання в Німеччині (Aufenthaltstitel), з необмеженим терміном дії (unbefristet), та чітким визначенням (Niederlassungserlaubnis), має форму пластикового посвідчення. Можна сказати, що це майже повноцінне посвідчення особи. Цей документ, можна отримати після проживання в Німеччині на умовах ВНП. Для оформлення необхідно відповідати деяким вимогам.

Посвідчення ПМП
Зворотний бік ПМП

Важлива умовність

Тут важливу роль відігрує здатність забезпечити себе та сім'ю. Це основна норма, адже власник такого посвідчення прирівнюється до повноправних жителів Німеччини, та має відкриту перспективу при отриманні громадянства для себе. Тому, важливо дотримуватися своєчасної оплати всіх податкових мит та страхування, мати нормальну житлоплощу, офіційний дозвіл на роботу. Після перерахованого, також є і додаткові вимоги. Разом з перерахованими умовами, існують групи громадян, для яких застосовується спрощена система оформлення ПМП.

Період оформлення ПМП у Німеччині, може бути прискорений майже за кожного випадку. Також разом з тими, хто виїжджає, мають право на переїзд до ФРН члени їхніх сімей. Від усіх кого торкнеться це питання, обов'язково знадобляться певні документи.

Оформлення ПМП у Німеччині

Сам документ, що підтверджує дозвіл на постійне проживання в Німеччині, називається Aufenthaltstitel. Відомчий орган, який займається видачею таких документів, називається Ausländerbehörde (відомство у справах іноземців у Німеччині). Для оформлення дозволу на ПМП, необхідно підготувати необхідні документи.

Додаткова інформація

Список документів та умови, які опубліковані вище, надані як основні. Кожен окремий випадок оформлення ПМП може припускати як спрощену, так і ускладнену процедуру його отримання. Побудова точного процесу залежить від мети імміграції. Але також, у кожному випадку обов'язково враховуватиметься законослухняна поведінка іммігранта, як на території Німеччини, так і на території будь-якої країни ЄС. В цілому, важливу роль впливу на процедуру оформлення ПМП завжди визначатимуть закони ФРН, за наявністю гнучкої бази імміграційної політики, спеціально передбаченої для охочих отримати ПМП у Німеччині.