Програма Au-Pair у Німеччині

- ОСОБЛИВОСТІ ПРИЗНАЧЕННЯ ПРОГРАМИ ...

Що це таке?

Можна сказати, що це культурний проєкт, який призначається для ефективного та вільного вивчення мови, за допомогою максимально відповідного середовища в рамках німецької культури та спілкування. Тут не потрібно дуже значних витрат, тому що учасник забезпечується житлом, харчуванням та покриттям всіх кишенькових витрат на запланований період перебування в Німеччині. Ця програма повністю зацікавить молодих і перспективних людей.

Умови для участі у програмі

Разом з усіма плюсами, після Au-Pair, Німеччина лояльно розкриває перспективи для охочих працювати та навчається на своїй території. За сформованими правилами, кандидатами зможуть стати всі молоді люди, які підходять до встановлених вимог. Умови відбору не складні, проте тут важливу роль відіграє покрокове виконання підготовки.

До того, кандидат має бути без шкідливих звичок. Прихильність учасника програми Au-Pair до куріння або вживання алкоголю не схвалюється сім'ями, що приймають. Не зайвими будуть схвальні підтвердження догляду за маленькими дітьми від приватних осіб, наприклад родичів чи знайомих.

Деталі Au-Pair у Німеччині

Програма Au-Pair, діє в Німеччині досить тривало. З 1969 року, її успішну рекомендацію щорічно підтверджують тисячі учасників. Обов'язки, які договором покладаються на виконавця, реально виправдані. Крім того, обов'язковим порядком надається профінансована відпустка.

Плюс до всього, учасник отримує сертифіковане підтвердження, про засвоєння практичних знань німецької мови в Німеччині. Такі сертифікати або подібні документи гарантовано спрощують вступ на навчання до німецьких ВНЗ, Університетів тощо.

Тривалість програми

Програма Au-Pair має тривалість 12 місяців, з першого дня виконання поставлених обов'язків. Незалежно від пори року, у будь-який момент кожен охочий зможе знайти відповідну сім'ю та отримати своє право, на вдосконалення навичок володіння німецькою мовою з комфортними умовами. Тільки тут є кілька зобов'язань, сформульованих стороною що приймає. Перша вимога – це догляд за дітьми батьків, у яких планується проживання. Природно, необхідна навичка порозуміння з дитиною плюс терпіння. В іншому, потрібно вміти готувати дітям їжу, годувати, одягати, купати, водити в садок, гуляти з ними та читати дітям книги. Повна завантаженість не допускає перевищення 35 годин зайнятості протягом одного тижня.

Додаткова інформація

Разом з вимогами догляду за дітьми, загальне добове навантаження досить помірне. Умови програми, дозволяють залишити велику частку потенційної сили для відвідування мовних курсів. Навчання на курсах мови іноді оплачується самостійно, але сума відносно невелика, від 50 до 80 євро за місяць.

Користь від програми Au-Pair звичайно є, і не мала. Тим, хто успішно взяв участь у даній програмі, у майбутньому, за бажанням, зможе підвищувати знання або працювати на території Німеччини з більш лояльним ставленням до себе. Адже навіть не важка робота по дому, покупка продуктів чи господарських товарів із відвідуванням німецьких магазинів – це легка інтеграція у суспільство Німеччини.

Вигоди та зобов'язання учасника, коректно прописуються в контракті або договорі Au-Pair. Оформлений документ, готується німецькою юридично зрозумілою мовою, і вимагає уважного вивчення та розуміння. Також, контракт Au-Pair надається до консульського відділу посольства Німеччини на відкриття візи. Як правило, ​агенції, що надають пошук сімей у Німеччині, завжди з відповідальністю виконують свої послуги, внаслідок чого отримана від них консультація та документи завжди певні. Якщо, раптом виникнуть труднощі щодо візової підготовки для візи на Au-Pair, Ви завжди зможете розраховувати на професійну підтримку також і нашої ​агенції.