Апостиль для Німеччини

- З 2010 РОКУ СПРОЩЕНА ГААЗЬКОЮ КОНВЕНЦІЄЮ ПРОЦЕДУРА ...

Призначення

У державних чи інших відомствах Німеччини, деякі українські документи, вважаються вірогідними лише зі штампом апостиль. За потреби, громадяни України зможуть поставити апостиль у будь-яких регіональних органах влади, як за місцем проживання, так і в Київських відділеннях міністерських служб.

Юридична основа

Цей спосіб легалізації, дозволений та затверджений договором у Гаазі. Між Україною та Німеччиною, така угода коректно діє з 2010 року. За допомогою укладеної угоди, замість консульської легалізації достатньо проставити всього один потрібний штамп, апостиль.

Процедура апостилювання, відрізняється від консульської легалізації зручністю оформлення, плюс розширеною територією дії серед країн що підписали Гаазьку угоду. Апостиль для Німеччини або іншої країни, можна проставити в Києві або більш доступних регіональних відомствах, за місцем проживання. Після проставлення штампу апостиль, можливо знадобиться переклад документів для посольства Німеччини. У більшості випадків, обов'язково потрібно перекладати німецькою мовою, як документ, так і штамп апостиль, який ставиться на документі.

Наша агенція спеціалізується на підготовці візових документів, які подаються до посольства ФРН. При необхідності, у нас Ви зможете отримати консультацію з апостилювання та перекладу документів, спільно з допоміжними послугами.

Апостиль з нашим співробітництвом

Підготовка у Мін'юсті - 1 документ для фізосіб 300 гр, юросіб 550 гр. Термін виконання замовлень, від п'яти робочих днів. МІН'ЮСТ приймає судові, нотаріальні, та всі свідоцтва РАГСу.

Підготовка у МОН - вартість 650 - 1200 гривень, точна сума встановлюється від терміну виконання замовлень. МОН приймає дипломи, атестати, та інші навчальні виписки. Для дипломів, виданих 2017-м роком, умови приймання відрізняються.

Підготовка у МЗС - для фізосіб 2-3 дні 1150 гр, 5-7 днів 500 гр. Для юросіб 2-3 дні 1950 гр, 5-7 днів 900 гр. МЗС приймає довідки видані архівними відомствами, медичними установами, органами МВС, та інші, які не збігаються з полем компетенції вищезазначених відомств.

Умови

Свідоцтва та дипломи старого зразка, видані до 1991 року, не приймаються. У такому разі, їх потрібно буде переоформити повторно. Для свідчень СРСР, необхідно підготувати нотаріально затверджену копію.

Апостиль має право дії на територіях країн, які підписали конвенційну угоду, оформлену в Голландському місті Гаага.

Коли ставити апостиль для Німеччини

Якщо поїздка до Німеччини пов'язана з навчанням, роботою, новими сімейними відносинами, обов'язково знадобиться доказ вірогідності деяких документів. Незалежно від способу набуття легального статусу на проживання у ФРН, у кожному окремому випадку матимуть непросте значення цивільні документи, національні свідоцтва, судові чи нотаріальні виписки.

Це може бути диплом про закінчення навчального закладу, посвідчення про народження та багато інших державних бланків, або виписок, які мають юридичну властивість в Україні. А щоб отримати право на юридичну силу в органах ФРН, потрібно поставити апостиль для Німеччини.

Орієнтуючись у встановлених та нескладних процедурах, не варто забувати про терміни успішності у підготовці. При оформленні заяв з метою переїзду на постійне чи тимчасове проживання необхідно враховувати той факт, що будь-яке міністерство, за потребою, має право продовжити терміни процесу легалізації документів. В іншому, весь процес завжди здійснюється за графіком приймання цивільних та юридичних осіб.